Hizmetlerimiz

Fiko Hotel

11 oda, 33 yatak kapasiteli işletmemizde
8 standart oda (1 adet king size yatak, 20 m2)
2 suit oda (1 adet king size yatak, 2 adet tek kişilik yatak, 30 m2)
1 aile suiti (1 adet king size yatak, 4 adet tek kişilik yatak, 40 m2) bulunmaktadır.
Suit odalar ailece tatile müsait olup, otelimizin her odasında balkon veya teras mevcuttur.
8 adet odamız deniz manzaralıdır. Tüm tesiste ücretsiz internet, klima, uydu alıcılı LCD TV olup lobide ücretsiz fax, fotokopi, ofis işleri için gerekli ekipmanımız servisinizdedir. Ayrıca dileyen müşterilerimize ücretli olarak havaalanı, şehiriçi transfer hizmetleri de vermekteyiz.
12 araçlık ücretsiz otopark alanı bulunan Fiko Hotel aynı zamanda düğün ve özel organizasyonlar için her türlü donanıma sahiptir.
Fiko Hotel Restaurant 
A la carte olarak gece iskele üstünde (150 m2 alan, 60 kişilik )
ve bahçemizde yazın açık-kışın kapalı alan (250 m2 hacimli, 80 kişilik kapasiteli) restaurantımız, açık büfe kahvaltı ve gün boyu snack atıştırmalıklar sunmaktadır. Dileyen müşteri gruplarına, talepler doğrultusunda her türlü yeme-içme hizmeti de işletmemiz tarafından profesyonel bir şekilde karşılanır. Taze mevsimlik ve organik ürünler ile klasik, yöresel mezeler, balık ve deniz ürünleri, et çeşitleri restaurantımızın eşsiz tatlarını oluşturmaktadır.
Restaurant servisimiz 20:00 – 02:00 arasındadır.

Fiko Beach
Deniz üstü iskelede (150 m2) 50 şezlong kapasiteli, özel plajında 25 şezlong kapasiteli ve bahçede özel localar ile Fiko Beach müşterilerimizin hizmetindedir. Konforlu şezlonglara, ferahlatıcı şemsiyelere sahip toplam 200 kişi kapasiteli plajımızda gün boyunca mantı, çi börek, gözleme, sandviç, salatalar, hamburgerler, makarnalar gibi hafif yiyecek servislerinin yanı sıra çay, kahve, alkollü, alkolsüz içecekler ve kokteyller servis edilmektedir. Bir Mavi Bayraklı koy olan Göltürkbükü’nün bu seçkin köşesinde müşterilerimize gün boyu yerli, yabancı müzik yayını da sunmaktayız
Beach servisimiz 11.00 – 19.00 arasındadır.

Fiko Bar

Deniz üstü ve bahçesinde bar hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Fiko Bar siz değerli müşterilerimize lezzetli kokteyller eşliğinde gecenizin tadını çıkarabilmek için mükemmel bir ortam sunmaktadır.
Özel seçim şaraplar, en kaliteli viskiler, konyaklar, muhteşem biralar ve diğer alkollü-alkolsüz içkilerden oluşan bar menümüz ile birlikte kaliteli müzik, profesyonel servis hizmetinizdedir.
Bar servisimiz 11:00 – 03:00 arasındadır. .